Spoločnosť

PROFFIL

PLASTOVÉ OKNÁ v Košiciach

Spoločnosť PROFFIL Plastové okná dodáva Plastové okná pre oblasť Košice a okolie.

Sme obchodným zastúpením spoločnosti NOVES Hasau Group, ktorá je slovenským výrobcom kvalitných plastových okien s dlhoročnou tradíciou a osvedčenou kvalitou.

Spoločnosť PROFFIL Plastové okná poskytuje komplexné služby spojené s výmenou starých okien za nové, ale aj dodávku plastových okien pre novostavby. Samozrejmosťou je záručný i pozáručný servis.

 
 

O spoločnosti NOVES Hasau Group

Naša spoločnosť bola založená v roku 1993, kedy sme začali výrobu plastových okien. Počas uplynulých rokov sa sme sa výrazne etablovali na slovenskom trhu, kde patríme medzi najvýznamenejšie podniky v oblasti výroby a dodávok plastových, hliníkových okien a dverí.

Súčasne s rastom firmy rozširujeme sortiment výrobkov. V súčasnej dobe vyrábame plastové okná, dvere, hliníkové okná, dvere, nadokenné a pred okenné rolety, siete proti hmyzu, vonkajšie parapetné dosky.

Taktiež disponujeme najmodernejšími veľkokapacitnými poloautomatizovanými a automatizovanými strojnými zariadeniami na výrobu plastových a hliníkových okenných konštrukcií. Ďalším výrobným zariadením je technológia na lamináciu plastových a hliníkových profilov a technológia na ohýbanie plastových profilov.

Svoje dodávky zabezpečujeme cez obchodné zastúpenia partnerské firmy, s ktorými spolupracujeme po celom území Slovenskej republiky. V súčasnej dobe máme cca 75 predajných miest.

 

NOVES Hasau Group v zahraničí

V roku 1994 sme získali prvé kontakty na predaj plastových okien do zahraničia. Dnes exportujeme cca 25% výrobkov zo svojej produkcie. Máme svoje vlastné generálne zastúpenie v Českej republike a Belgicku, kde tieto výrobky predávame do sietí obchodno-montážnych spoločností. Taktiež exportuje aj do ďalších krajín EÚ: Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko, a Španielsko.

 

Cerifikáty

Ako prvej firme na Slovensku v oblasti výroby plastových okien nám bol udelený švajčiarskou spoločnosťou SGS European certifikát riadenia kvality ISO 9002 dňa 25.02.1999. V ďalších rokoch sme tento certifikát opakovane viackrát obhájili, v mesiaci február 2008 sme získali nový certifikát ISO 9001:2000.

 

Kvalita

Značkové okná Noves a ďalšie vyrábané a ponúkané produkty, sú vývojovo na technologickej špičke. Orientácia na požiadavky zákazníka, dôraz na detail, rýchlosť dodávky, dostupnosť predajného miesta, precíznosť prevedenia a dôraz na kvalitu stavajú okná Noves na popredné miesto na stavebnom trhu.